BODYWORKS|Eve®

BodyWorks Eve to ultrarealistyczny symulator pacjentki przeznaczony do interaktywnego szkolenia ze scenariuszy USG Point of Care (PoCUS).

Eve zawiera ponad 100 przypadków z wykorzystaniem prawdziwych skanów pacjentów i ponad 10 000 zmian patologicznych w ultrasonografii serca, płuc, przez brzusznej i miednicy.

BodyWorks Eve został zaprojektowany z myślą o potrzebach szkoleniowych pracowników służby zdrowia, którzy chcą ćwiczyć PoCUS w medycynie ratunkowej i intensywnej opiece medycznej.

W zestawie znajduje się kompleksowy moduł szkoleniowy dotyczący COVID-19.

Aby pomóc w walce z tym wirusem, nasi lekarze z pierwszej linii i zespół programistów pracowali przez całą dobę, aby opracować i wydać wersję naszego symulatora treningowego BodyWorks na COVID-19. Jest to obecnie wykorzystywane przez klinicystów na całym świecie, aby szybko nabywać i ćwiczyć umiejętności w zakresie ultrasonografii płuc.
i ćwiczyć umiejętności USG płuc.

Elastyczne nauczanie wspomagane uczeniem się

BodyWorks Eve zapewnia dostęp do rzeczywistych szkoleń opartych na pacjentach, gdzie lekarze mogą pracować przez sprawy niezależnie i we własnym tempie. Ponad 100 przypadków pacjentów z wykorzystaniem rzeczywistych skanów pacjentów rozwinie umiejętności diagnostyczne i rozpoznawanie typowych nieprawidłowości w medycynie ratunkowej, aby poprowadzić ocenę i podejmowanie decyzji dotyczących skierowania lub wypisu pacjentów.

Rozszerzanie uczenia się złożonych diagnoz poprzez scenariusze

Tablet instruktora umożliwia nauczycielowi uruchamianie scenariuszy „w locie” i łatwą zmianę stanu pacjenta i poziomu ciężkości w celu przetestowania oceny i umiejętności podejmowania decyzji. Za pomocą tabletki korepetytor może natychmiast zmienić patologię, nasilenie patologii, tętno pacjenta i /lub częstość oddechów natychmiast na USG.

Wykonywanie realistycznych badań pacjenta

Skanuj w czasie rzeczywistym od obojczyka do miednicy z płynnym przejściem między sondami serca i brzucha. Stworzono wiele modeli patologii, aby ułatwić ocenę ultrasonograficzną pacjentów z zaburzeniami strukturalnymi i funkcjonalnymi.

Lista pacjentów z personalizacją

Korepetytorzy mogą tworzyć własne przypadki pacjentów z dowolnej patologii w systemie i tworzyć dostosowane informacje kliniczne. Korepetytorzy mogą również łatwo uzyskać dostęp do własnych niestandardowych pacjentów z tabletu, dzięki czemu egzaminy są bardzo zmienne w treści i łatwe do uruchomienia.

Moduł płuc i serca COVID-19

Aby pomóc w walce z tym wirusem, nasi lekarze pierwszej linii i zespół programistów opracowali moduł szkoleniowy COVID-19, aby pomóc lekarzom w szybkim nabywaniu i praktykować umiejętności ultrasonograficzne płuc. Obejmuje to szereg przykładów usg płuc typowe dla zakażenia COVID-19.

Zapraszamy do kontaktu

Mają Państwo pytania? Chętnie na nie odpowiemy!