O firmie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach ultrasonograficznych dedykowanych dla segmentu Point-of-Care. W naszym portfolio znajdują się ultrasonografy wykorzystywane wyłącznie na oddziałach AiIT, Medycyny Ratunkowej, Blokach Operacyjnych oraz w poradniach Leczenia Bólu.

Ultrasonografia
w Point-of-Care

Firma MS-Medical posiada dziesięcioletnie doświadczenie na rynku ultrasonografii. Od początku swojego istnienia skupia się przede wszystkim na rynku Point-of-Care. Oferowane przez nas aparaty firmy Mindray zostały stworzone, aby sprostać wymagającym potrzebom oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Medycyny Ratunkowej, Bloków Operacyjnych oraz poradni Leczenia Bólu. Dzięki wieloletniej pracy, wiemy w jaki sposób dobrać odpowiednie rozwiązanie do nierzadko wysokich oczekiwań naszych Klientów, związanych z pracą na oddziałach o podwyższonym reżimie sanitarnym. Współpraca z naszym zespołem gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie szeroko pojętej ultrasonografii w Point-of-Care – od doboru odpowiedniego sprzętu, poprzez jego finansowanie oraz serwis, aż po zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ultrasonografów, akcesoriów oraz usług dedykowanych oddziałom Point-of-Care.

Aparatura

Aparaty ultrasonograficzne dedykowane wyłącznie dla lekarzy pracujących w segmencie POC, doskonale sprawdzające się w warunkach reżimu sanitarnego.

więcej...

Szkolenia USG

Szkolenia ultrasonograficzne z zakresu protokołów stosowanych w stanach zagrożenia życia, blokad regionalnych, leczenia bólu, będące doskonałym przygotowaniem do pracy na oddziałach POC.

więcej...

Akcesoria USG

Akcesoria niezbędne do prawidłowego funkcjonowania segmentu POC, takie jak sterylne osłony na głowice USG, żel do USG, chusteczki do dezynfekcji.

więcej...
Zaufali nam

Nasi Partnerzy

Z przyjemnością przedstawiamy naszych partnerów.

Zapraszamy do kontaktu

Mają Państwo pytania? Chętnie na nie odpowiemy!