eZONO 4000

Rewolucyjny przenośny aparat ultrasonograficzny

Jest nowoczesnym urządzeniem diagnostycznym, którego wyjątkowość potwierdziło już wielu znanych i cenionych specjalistów z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Polsce i zagranicą. Jego niepowtarzalność doceniają między innymi : Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii – Sekcja Ultrasonografii i Echokardiografii, Polskie Towarzystwo Leczenia i Badania Bólu czy Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii w Zamościu.

Podstawowe cechy przenośnego aparatu usg i zastosowanie eZONO 4000:

Mobilność, co oznacza że aparat może służyć jako typowe stacjonarne USG ponieważ standardowo jest wyposażony w stolik jezdny a także jako aparat przenośny (waga aparatu 4,6 kg), z którym lekarz może podejść do łóżka pacjenta, wykorzystać na szpitalnym oddziale ratunkowym bądź dowolnym miejscu w szpitalu

Niezawodność i szybki czas reakcji. Aparat po włączeniu, w ciągu 15 sekund jest gotowy do pracy, co w przypadku procedur typu fast jest niezmiernie ważne. Zmiana głowicy nie wymaga wyłączania aparatu i trwa kilka sekund.

Wybrane głowice stosowane w aparacie eZONO 4000 jak również sam aparat są odporne na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, a biorąc pod uwagę koszt samej głowicy diagnostycznej jest bardzo ważne.

Aparat jest w pełni dotykowy i posiada szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji aparatu USG, tj. głębokość i wzmocnienie obrazu. Monitor a także głowice mogą być dezynfekowane środkami dezynfekującymi zawierającymi alkohol.

Moduły szkoleniowe znajdujące się w przenośnym aparacie usg

Ms medical - Przenośny aparat USG