ULTRASONOGRAFY

M9

Point of Care

Oparty na mQuadro – nowej generacji platformie USG Firmy Mindray– aparat M9 podnosi standardy w branży na całkiem nowy poziom.

Ultrasonografy / M9

•••

Indywidualna wycena


Możliwości premium Łatwa mobilność

Zaawansowane elementy do przesyłania i odbierania sygnału zapewniają wysoką czułość i dokładność wykrywania echa. Innowacyjne technologie zastosowane w sondach pozwalają na lepszą penetrację i wyższą rozdzielczość, co znacznie poprawia możliwości diagnostyczne.

01

Obrotowy, dotykowy ekran HD o przekątnej 23,8 cala pozwala na wyświetlanie w układzie poziomym i pionowym, zgodnie z potrzebami klinicznymi.

02

Wygodne przechowywanie: Ładowarka sondy bezprzewodowej / zamykany koszyk do przechowywania / uchwyt na chusteczki do czyszczenia

03

Odporność na wilgoć i łatwość dezynfekcji

04

Sterowanie głosowe (iVocal Plus) umożliwiające obsługę bezdotykową

05

Bezprzewodowa stacja ładująca

Obrazowanie kliniczne

Formowanie wiązki wzmocnionego echa

Formowanie wiązki wzmocnionego echa pozwala na wykorzystanie standardowo ignorowanych sygnałów echa z przyległych wiązek do stworzenia wyraźniejszej i silniejszej wiązki obrazowania, zapewniającej lepszą rozdzielczość „nieostrego” obrazu i głębszą penetrację obrazu.

TECNOLOGIE

Nowe możliwości dzięki inteligentnym narzędziom

Sondy wykonane w technologii 3T

Opatentowana technologia wykorzystywana w sondach Firmy Mindray zwiększa zakres obrazowania i wydajność transmisji.

  • Dzięki potrójnej warstwie dopasowania uzyskujemy lepszą czułość, szerszy zakres obrazowania i lepszy współczynnik sygnał / szum (S/N)
  • Konstrukcja z całkowitym odcięciem wpływa na zmniejszenie zakłóceń, lepszą kierunkowość i poprawę rozdzielczości
  • Kontrola termiczna polepsza transmisję akustyczną.

Tworzenie wielu wiązek – Multi-Beam

Możliwość tworzenia maksymalnie 12-krotnego strumienia dla jednej przesyłanej wiązki, co zapewnia doskonałą rozdzielczość czasową i wyższą częstotliwość odświeżania obrazu.

iClear

Pozwala zyskać lepszą jakość obrazu w oparciu o automatyczne wykrywanie struktur

  • Ostrzejsze i ciągłe krawędzie
  • Gładkie, jednolite tkanki
  • Czystsze „obszary bez echa”

iBeam™ (obrazowanie krzyżowe)

Funkcja ta pozwala wykorzystywać skany wykonane pod różnymi kątami do stworzenia pojedynczego obrazu, co daje wzmocnienie rozdzielczości, kontrastu i lepszą wizualizację.

PSHI™(Phase Shift Harmonic – obrazowanie harmoniczne z przesunięciem fazy)

Funkcja obrazowania harmonicznego zapewnia lepszą rozdzielczość i kontrasowość, dając wyraźniejsze, bardziej klarowne obrazy o doskonałej rozdzielczości i mniejszym poziomie zakłóceń.

PSHI™(Phase Shift Harmonic – obrazowanie harmoniczne z przesunięciem fazy)

Funkcja obrazowania harmonicznego zapewnia lepszą rozdzielczość i kontrasowość, dając wyraźniejsze, bardziej klarowne obrazy o doskonałej rozdzielczości i mniejszym poziomie zakłóceń.

ZONE Sonography® Technology

Większa pewność kliniczna dzięki ZST+

TEX20 Series jest wyposażona w innowacyjną platformę ZONE Sonography® Technology (ZST+), dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość obrazu dającą większą pewność kliniczną.

Mindray TEX20 Series wyposażona w technologię 3T (Triple-matching layers, Total-cut design, Thermal control) zawiera pełną gamę głowic do różnych zastosowań, w tym convex, liniową, Phased Array, endokawitarną, TEE oraz najbardziej zaawansowaną sondę bezprzewodową. Glowice typu Single Crystal (convex i phased array) zapewniają większą szerokość pasma, aby jednocześnie umożliwiać lepszą penetrację tkanek i wyższą rozdzielczość, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie u trudnych pacjentów.

Jesteś zainteresowany?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Umówimy Cię na bezpłatną demonstrację systemu, lub doradzimy ultrasonograf, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Umów demonstrację aparatu