ULTRASONOGRAFY

TE9

Point of Care

Aparat ultrasonograficzny TE9 zaprojektowano tak, aby rozszerzyć możliwości diagnostyczne na oddziałach ratunkowych oraz intensywnej opieki. TE9 posiada wygodny i duży ekran dotykowy oraz zaawansowane funkcje, które wspierają diagnostykę. Inteligentne aplikacje kliniczne ułatwiają wykonywanie pomiarów, co pozwala sprawnie przeprowadzać badania i czynności nawet w dynamicznym środowisku pracy.

Ultrasonografy / TE9

•••

Indywidualna wycena


eSpacial Navi™: Technologia magnetycznej nawigacji igły 4D

eSpacial Navi™ to aplikacja zapewniająca doskonałą wizualizację i lokalizację igły podczas procedur in-plane oraz out-of-plane. Koniec igły i jej trajektoria są wizualizowane podczas procedur interwencyjnych, co wspiera lekarzy i bezpieczeństwo pacjentów.

iNeedle: Zaawansowana technologia wizualizacji igły

iNeedle zwiększa widoczność igły zachowując doskonałą jakość obrazu, nawet podczas wkłuć wykonywanych pod dużym kątem. Pozwala to Użytkownikom precyzyjnie lokalizować igłę w tkance i minimalizuje możliwość uszkodzenia okolicznych struktur.

Auto GA: Technologia oceny pracy żołądka

Funkcja Auto GA (Gastric Antrum) po dotknięciu ekranu automatycznie rozpoznaje jamę żołądka i oblicza jego obszar. Pomaga to w ocenie ilości treści pokarmowej w żołądku.

L12-3VNs: Wszechstronna sonda do zabiegów z użyciem igły

Wysoka rozdzielczość obrazowania nerwów, naczyń i tkanek miękkich
Innowacyjna nawigacja magnetyczna eSpacial Navi
Zintegrowane i programowalne przyciski

iVocal: Innowacyjna funkcja poleceń głosowych

Funkcja iVocal jest oparta na technologii rozpoznawania głosu i pozwala na zdalną kontrolę systemu za pomocą poleceń głosowych. Zwiększa to komfort użytkowania i optymalizuje ergonomię pracy oraz zabiegu.

Różne możliwości montażu

01

TE9 z wózkiem

02

TE9 z podstawką biurkową

03

TE9 z aparatem do znieczulenia

04

TE9 z uchwytem ściennym

Obrazowanie kliniczne

Niezawodna łączność

Rozwiązanie sieciowe Mindray eGateway umożliwia łatwe połączenie systemu TE9 z siecią szpitalną i zintegrowanie danych klinicznych pacjenta zebranych z aparatu USG oraz monitora pacjenta. Dzięki temu można łatwo przyjmować pacjentów, a następnie przesyłać elektroniczną dokumentację medyczną do systemu EMR. Elektroniczny proces poprawia wydajność i produktywność, usprawnia przepływ pracy, a także zmniejsza ryzyko błędów przy przepisywaniu.

TECNOLOGIE

Rozwiązania dla oddziałów ratunkowych i intensywnej opieki

Smart VTI

Inteligentne zarządzanie płynami: Smart VTI

Automatyczne pomiary całki przepływu w czasie VTI i rzutu serca (CO) pozwalają na szybką ocenę jego pracy. Oprogramowanie automatycznie umieszcza we właściwym miejscu linię próbkowania Pulse Wave (PW). Wyświetlany jest wykres trendów parametrów CO, objętości wyrzutowej (SV) i VTI, aby rzetelnie pokazać stan pacjenta.

Smart IVC

Inteligentne zarządzanie płynami: Smart IVC

Automatyczny pomiar IVC pomaga ocenić nawodnienie pacjenta i ukierunkować terapię płynową. Wykres trendu dokumentuje zmiany wskaźnika zapadalności (CI) i wskaźnika rozszerzalności (DI) w celu udokumentowania w czasie reakcji na płynoterapię.

Smart B-Line

Inteligentne zarządzanie płynami: Smart B-line

Umożliwia szybką ocenę tkanki płuc poprzez automatyczne ustalanie liczby i procentu jaki zajmują linie B. Udostępnia również wizualną mapę punktacji aby ocena płuc była bardziej intuicyjna.

Smart FHR OB1

Smart FHR OB1: Pomiar i monitorowanie tętna płodu w pierwszym trymestrze ciąży

Automatyczne pomiary całki przepływu w czasie VTI i rzutu serca (CO) pozwalają na szybką ocenę jego pracy. Oprogramowanie automatycznie umieszcza we właściwym miejscu linię próbkowania Pulse Wave (PW). Wyświetlany jest wykres trendów parametrów CO, objętości wyrzutowej (SV) i VTI, aby rzetelnie pokazać stan pacjenta.

Jesteś zainteresowany?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Umówimy Cię na bezpłatną demonstrację systemu, lub doradzimy ultrasonograf, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Umów demonstrację aparatu