ULTRASONOGRAFY

TEX20

seria

Point of Care

Ultrasonograf TEX20 wspiera Użytkowników w kształtowaniu nowoczesnej praktyki klinicznej w wymagających środowiskach, takich jak intensywna terapia i medycyna ratunkowa.

Ultrasonografy / TEX20

•••

Indywidualna wycena


•••

X-Pilot: schemat postępowania ukierunkowany na zastosowanie kliniczne

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ultrasonografów Mindray, wiodącego producenta urządzeń medycznych na świecie. Oferujemy szeroką gamę ultrasonografów do różnych zastosowań, od diagnostyki ogólnej po specjalistyczne badania kardiologiczne i ginekologiczne. Nasz zespół doświadczonych specjalistów doradzi Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia do Twoich potrzeb i zapewni kompleksowe wsparcie techniczne.

Wstrząs

Ułatwia identyfikację rodzaju wstrząsu zgodnie z protokołami RUSH, FALLS i GDE.

Układ oddechowy

Pomaga ocenić ostrą niewydolność oddechową zgodnie z protokołem BLUE.

Urazy

Ułatwia znalezienie wolnego płynu w klatce piersiowej, osierdziu, jamie brzusznej i miednicy, aby pomóc wykonać badania FAST i eFAST.

01

Obrotowy, dotykowy ekran HD o przekątnej 23,8 cala pozwala na wyświetlanie w układzie poziomym i pionowym, zgodnie z potrzebami klinicznymi.

02

Wygodne przechowywanie: Ładowarka sondy bezprzewodowej / zamykany koszyk do przechowywania / uchwyt na chusteczki do czyszczenia

03

Odporność na wilgoć i łatwość dezynfekcji

04

Sterowanie głosowe (iVocal Plus) umożliwiające obsługę bezdotykową

05

Bezprzewodowa stacja ładująca

•••

Rozszerzone możliwości dzięki głowicy bezprzewodowej

  • Wyjątkowa jakość obrazu i zaawansowane narzędzia analityczne
  • Lekka i łatwa do przenoszenia
  • Współpraca z aparatem TEX20 i urządzeniami mobilnymi
    Stopień zabezpieczenia przed wnikaniem wody IP68, co pozwala na odkażanie w pełnym zanurzeniu
  • Szybkie ładowanie
TECNOLOGIE

Nowe możliwości dzięki inteligentnym narzędziom

AutoEF Plus

Wydajny sposób analizowania echa 2D w czasie rzeczywistym, aby automatycznie rozpoznawać i identyfikować wsierdzie i zapewniać wyniki obliczeń EDV/ESV/EF metodą Simpsona.

Auto DFR (Auto Diastolic Function Ratio)

To inteligentne narzędzie automatycznie oblicza często stosowane wskaźniki E/A, E/E’, dzięki czemu ocena funkcji rozkurczowej jest szybsza i prostsza.

Smart Echovue

Automatycznie rozpoznawanie płaszczyzn w badaniu serca i wytyczne dotyczące skanowania. Smart Echovue automatycznie rozpoznaje standardowy widok serca, wykonuje obrazy/klipy i prowadzi do kolejnej płaszczyzny skanowania, dzięki czemu pomaga standaryzować jakość badania.

Smart Fluid Management

Zaawansowane narzędzia Smart VTI, Smart IVC oraz Smart B-line zapewniają więcej informacji diagnostycznych umożliwiających dokładne i efektywne zarządzanie płynoteriapią, co daje lekarzom większą pewność i pozwala bardziej skupić się na opiece nad pacjentem.

Smart Nerve

To inteligentne narzędzie może automatycznie rozpoznawać splot ramienny i wyróźnić nerw, co prowadzi do większej pewności klinicznej i skrócenia czasu zabiegu podczas blokady nerwu.

ZONE Sonography® Technology

Większa pewność kliniczna dzięki ZST+

TEX20 Series jest wyposażona w innowacyjną platformę ZONE Sonography® Technology (ZST+), dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość obrazu dającą większą pewność kliniczną.

Mindray TEX20 Series wyposażona w technologię 3T (Triple-matching layers, Total-cut design, Thermal control) zawiera pełną gamę głowic do różnych zastosowań, w tym convex, liniową, Phased Array, endokawitarną, TEE oraz najbardziej zaawansowaną sondę bezprzewodową. Glowice typu Single Crystal (convex i phased array) zapewniają większą szerokość pasma, aby jednocześnie umożliwiać lepszą penetrację tkanek i wyższą rozdzielczość, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie u trudnych pacjentów.

Jesteś zainteresowany?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Umówimy Cię na bezpłatną demonstrację systemu, lub doradzimy ultrasonograf, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Umów demonstrację aparatu